DELL LCD & LED EKRANdell_ekran

Dell Servis Ekran Değişimi Günlük hayatımızda çokça kullandığımız bilgisayarlar, kullanım kolaylığı nedeniyle masaüstü (desktop) formundan çıkıp dizüstü (laptop) formuna dönüşmüştür. Haliyle daha narinleşmiş, mobilliği nedeni ile arızalara daha yatkın hale gelmiştir. Dell Notebook servisi olarak cihazlarınızı orijinal kaliteli yedek parça kullanımı ve mükemmel işçiliğimiz ile onarımını sağlamak görevimizdir.

Dell Notebook ekranları çoğunlukla kırılma, çizilme ve çatlama gibi kullanıcı hataları nedeniyle arızalanmaktadır. Kırılma, çatlama ve çizilme gibi ekran sorunlarının ne yazık ki tamiri mümkün değildir.  Bu gibi durumlarda İzmir Notebook Teknik Servis, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bir telefonunuzla cihazınızı yerinden teslim alır kaliteli işçilik ile notebook ekran değişimi ni sağlamaktadır.

Bir diğer kullanıcı hatası ise düşme, çarpma gibi nedenlerle gerçekleşen kırılmalardır. Bu kırılmalar genellikle menteşe yerlerinde oluşur. İzmir Bilgisayar Teknik Servisi, notebook/netbook menteşe onarımını kaliteli parça kullanımı ile gerçekleştirmektedir.

Ekran arızaları çoğunlukla kullanıcı hatalarından kaynaklansa da donanımsal arızalarda mevcuttur. Dell Notebook unuzun ekranı açılmıyor olabilir. Bunun nedeni iç kısımdaki data kablosu temassızlığı veya kopma olabilir. Kalitesiz bir data kablosu kullanımı ekrana zarar verecektir. Kablonun değişimi ile sorun ortadan kalkacaktır. Diğer nedenleri ise, florosan ve invertör arızaları ve ekran kartı problemi olacaktır. Bu parçalarda arıza olması durumunda ekranda silik bir görüntü oluşacaktır. Bu parçaların mümkünse tamiri değilse değişimi ile yine sorunuz çözülecektir. Ekranda siyah veya beyaz lekeler görebilirsiniz. Bu lekelere ölü pikseller denir. Bilgisayarın ilk yıllarında veya çok zaman sonra da ortaya çıkabilirler. Bu durumda ekran tamiri mümkün değildir, değişim gereklidir. Bunun içinse en doğru adres Dell İzmir Servisidir. Değişimi siz sağlayabiliyorsanız Dell Notebook uyumlu ekran satışlarımız mevcuttur.

Dell Notebook unuzda görüntü kalitesi yaşıyorsanız görüntü kablosu yuvasına tam oturmamış olabilir. İzmir Notebook Teknik Servis, ince ve kaliteli işçiliği ile küçük bir işlem ile bu durumu düzeltecektir. Kalitesiz bir görüntü kablosu ile istediğiniz randımanı sağlayamayabilirsiniz. Görüntü kablosunun kalitesi ile ilgili bir arıza var ise en kaliteli kablo ile değişim yine tarafımızdan gerçekleştirilecektir.

Dell Notebook Modelleri

dell Chromebook 11 ekran değişimi
Dell Inspiron 15 3542-2293 ekran değişimi
Dell Inspiron 15 3565-7923 ekran değişimi
Dell Inspiron 15 5559 ekran değişimi
Dell Inspiron 15 5567 ekran değişimi
Dell Inspiron 15-3541 ekran değişimi
Dell Inspiron 17R ekran değişimi
Dell Inspiron 3542 ekran değişimi
Dell Latitude 11 3150 ekran değişimi
Dell Latitude 15 3560 ekran değişimi
Dell Latitude 3440 ekran değişimi
Dell Latitude E5550 ekran değişimi
Dell Latitude E7450 ekran değişimi
Dell Precision 17 7720 ekran değişimi
Dell Precision 15-3520 ekran değişimi
Dell Chromebook 13 ekran değişimi
Dell Inspiron 11 3162 ekran değişimi
Dell Inspiron 13 ekran değişimi
Dell Inspiron 13z (5378) Touch ekran değişimi
Dell Inspiron 14 7460 ekran değişimi
Dell Inspiron 15 7000 ekran değişimi
Dell Inspiron 15 5000 ekran değişimi
Dell Inspiron 17 5759 ekran değişimi
Dell Inspiron 3541 ekran değişimi

  • OFİS 7/24 : 0232 450 02 02

  • Teknik Servis: 0543 455 02 02

    E-posta Servis: mail@yerindebilgisayar.com

Kaliteli hizmet için biz buradayız , 60 dakika’da yerinde ücretsiz servis .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>